WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Asfaltlanacak yollar incelendi

Asfaltlanacak yollar incelendi
Bu haber 09 Ekim 2019 - 15:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Ergene Belediyesi ortaklığında Sağlık Mahallesinde asfaltlanacak olan 1, 6 ve 9.cu sokak ile caddelerde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel incelemelerde bulundu.

Ergene Sağlık Mahallesi 1, 6 ve 9.cu sokak ile caddelerde Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile incelemelerde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Ergene Belediyesi ortaklığında asfaltlama çalışmalarının bir an önce başlayacağını belirtti.

Ergene’de asfaltlanmayan yol kalmayacak sözünün arkasında durduğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Göreve gelir gelmez Ergenemizin en büyük sorunlarının başında gelen asfalt sorununu minimum aza indirdik, İlçemizde çok az sayıda asfaltlanmayan yolumuz kaldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin ortaklığıyla Sağlık Mahallemizde bulunan 1, 6 ve 9.cu sokak ile caddelerimizde ki asfaltlama çalışmalarımızın ardından asfalta ihtiyaç duyulan az sayıdaki yollarımızı da asfaltlayarak halkımızın yol sorununu ortadan kaldıracağız” dedi.

Habertrak/Özlem İnan

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler