WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Babaeski TSO’dan Belediye Başkanlarına ziyaret

Babaeski TSO’dan Belediye Başkanlarına ziyaret
Bu haber 15 Nisan 2019 - 10:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kırklareli’nin, Babaeski İlçesi’nde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilerek, görevlerine başlayan İlçe ve Belde Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Meclis Başkanı Erhan Bederli, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Eskici, Ahmet Okan Öztürk, Altuğ Tezgel ve Genel Sekreter Cenk Dönmez ile birlikte ilk olarak, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde CHP’den 8 bin 663 oy ile Babaeski Belediye Başkanı seçilen Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret ederek, tebrik ettiler.

Daha sonra Oda Başkanı Öner ve beraberindekiler, sırası ile AK Parti’den 1.352 oy ile Büyükmandıra Beldesi Belediye Başkanı seçilen Ersan Çölgeçen’i ve CHP’den 631 oy ile Karahalil Beldesi Belediye Başkanı seçilen Aykut Yakut’u makamlarında ziyaret ederek, tebrik ettiler.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner ve beraberindekiler, AK Parti’den 817 oy ile Alpullu Belediye Başkanı seçilen Erhan Ceylan’ın yurt dışında olması sıfatı ile gerçekleştiremedikleri ziyareti daha sonra bir güne bıraktıklarını belirttiler.

Habertrak/Metin Karakuş

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler