WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Belediye müteahhidi gazeteciye saldırdı

Belediye müteahhidi gazeteciye saldırdı
Bu haber 12 Temmuz 2019 - 16:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Süleymanpaşa kent merkezinde meydan çalışması çerçevesinde imalatını yaptırdığı katlı otopark ve meydan düzenlemesi, 17 Temmuz 2019’da açılacak.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, billboardlardan yaptığı duyuru ile 17 Temmuz’daki görkemli açılışa tüm Tekirdağlıları davet etti.

Gazeteci Nijat Ayvaz, 12 Temmuz günü, inşaatı gerçekleştirilen meydan düzenlemesinde canlı yayın esnasında Büyükşehir’in yüklenici müteahhiti Erdal Çirkin’in sözlü hakaretlerine ve fiili saldırısına maruz kaldı.

Canlı yayında yüzlerce izleyicinin gözleri önünde gerçekleşen hakaret ve fiili saldırı oldukça tepki çekti. Öncelikle gazeteciye görevi başında saldırı ve hakaret etme fiilini işlemiş müteahhit Erdal Çirkin, vatandaşların, siyasilerin ve belediye başkanlarının kınama yazılarıyla kınanmıştır.

Biz de Habertrak Ailesi olarak değerli gazeteci Nijat Ayvaz’ın yaşadığı kötü muameleyi esefle kınıyor, haberciliğe ve kamunun haber alma özgürlüğüne daha saygılı olunmasını temenni ediyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler