WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Tekirdağ’ın Depremselliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çalışmaları” konulu etkinlik kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar basın mensupları ile paylaşıldı.

Tekirdağ’ın deprem bölgesinde olması gerçeğinden hareketle, deprem hazırlıkları konusunda önemli çalışmalara imza atan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi’nde gerçekleştirilen toplantıda, deprem hazırlık çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı.

Onlarca öğrenciye deprem eğitimi verilen çalışmalarda ayrıca; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın konu ile ilgili yaptığı açıklamalara da yer alıyor.

Habertrak/Özlem İnan

Büyükşehir “Deprem” konusunda bilinçlendirdi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Tekirdağ’ın Depremselliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çalışmaları” konulu etkinlik kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar basın mensupları ile paylaşıldı. Tekirdağ’ın deprem bölgesinde olması gerçeğinden hareketle, deprem hazırlıkları konusunda önemli çalışmalara imza atan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi’nde gerçekleştirilen toplantıda, deprem hazırlık çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı. Onlarca öğrenciye deprem eğitimi verilen çalışmalarda […]

04 Şubat 2020 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ