WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Çalışkan, adaylığını açıkladı

Çalışkan, adaylığını açıkladı
Bu haber 12 Kasım 2019 - 16:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Marmaraereğlisi’nde ilçe başkanlığı adaylık süreci başladı. Adaylığını ilk açıklayan isim Marmaraereğlisi’nin sevilen iş adamlarından Perinthos Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tolga Çalışkan oldu.

Birleştirici, genç ve dinamik aday olarak öne çıkan isim olan Tolga Çalışkan; “Emeğin ve liyakatin önemine inanarak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek ve partimizi daha ileriye taşımak adına kurucu genel başkanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün karakterinden kendimize şiar edindiğimiz devrimci düşünceler ile partimizde ilçe başkan adayı olmak üzere yola çıkıyorum. Partimize ve Marmaraereğlisi ilçemize yakışacak bir seçim sürecini yürütmek için, sadece partisi kenti ve ülkesi adına siyaset yapabilecek yönetimler oluşturmak için, birlik beraberlik güven ve partililerimiz arasında sevgiyi tesis etmek için, kol kola omuz omuza yürüyebilmek için; kurtuluş ve kuruluşun partisi Cumhuriyet Halk Partisi üyelerimizin desteğine talibim.” dedi.

BEYAZ İLE GELECEĞE EMİN ADIMLARLA

Aynı zamanda çiftçilik ile de uğraşan Marmaraereğlisi’nin sevilen isimlerinden Tolga Çalışkan, etkin ve yapıcı siyaset anlayışını benimsediğini aktararak; “Partimizin bayrağını daha ileriye taşımak, ilçemizin geleceğine katkıda bulunmak adına yapıcı siyaset anlayışıyla yola çıkıyoruz. Genç ve dinamik bir ekiple çıktığımız bu yolda partimizi Marmaraereğlisi’nde daha etkin bir konuma getireceğiz. Beyaz Liste İle Geleceğe Emin Adımlarla yürüyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” diyerek sözlerini tamamladı.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV