WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Çalışmalar hakkında bilgi aldı

Çalışmalar hakkında bilgi aldı
Bu haber 30 Mart 2020 - 13:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, larva, uçkun ve sinekle mücadele kapsamında gerçekleştirilen ilaçlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Yardımcısı Sabri Çınar ile birlikte Karadeniz Mahallesi Hurdacılar Sitesi civarında bulunan dere yatağındaki çalışmaları takip eden Başkan Yüksel, geçtiğimiz günlerde başlayan ve şu ana kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir yandan Korona Virüsü salgını ile mücadele edildiğine ona rağmen belediyenin asli görevlerini de yerine getirdiklerini dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Ekiplerimiz eşzamanlı olarak hem salgına karşı dezenfekte çalışmalarını yürütüyor hem de larva, uçkun ve sinekle mücadele programından sapmadan yoluna devam ediyor. Durgun su birikintileri, dere kenarları, kanallar, inşaat suları, fosseptikler, rögarlar ve mazgallar gibi sineklerin üreyebileceği her alana müdahale ediyoruz. Allah’ın izni ile salgını da atlatıp sineksiz bir yaz geçirmek için durmadan çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler