WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Fırıncılar Korona Sürecinde Tam Puan aldılar

Fırıncılar Korona Sürecinde Tam Puan aldılar
Bu haber 25 Haziran 2020 - 11:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Korona virüs pandemi sürecinde Tekirdağ’da ekmek fırınları tüm önlemleriyle vatandaşlara en iyi hizmeti sundular. Sokağa çıkma yasağında evlere ekmek servisi yapan fırıncılar özverili çalışmaları ile alkışı hak etti. Her zaman olduğu gibi hijyenden ve sağlıktan ödün vermeyen Süleymanpaşa’nın 1960’tan bu yana 24 saat hizmet veren ilk ve tek fırını Karadeniz Ekmek Fırını farkını korona virüs pandemi sürecinde bir kez daha ortaya koydu.

Korona virüs döneminde tüm hijyen önlemleri ile dezenfekte şartlarda üretilen ekmekler fırıncıların gayreti ile halka sunuldu. Sokağa çıkma yasağında vatandaşları mağdur etmeyen fırıncılar, yasakların kalkmasının ardından da fırınlarında tüm önlemleriyle hizmete devam ettiler. Fırınlarda çalışmalara maske, eldiven, bone ve sosyal mesafeye uyulurken, işletmeler de düzenli olarak dezenfekte edildi.

Hijyenden ve sağlıktan ödün vermeyen Karadeniz Ekmek Fırını vatandaşlardan da tam not aldı. Özellikle ekmekleri poşetleyerek satışa sunan fırın çalışanları korona virüs döneminde maskeli, boneli ve eldivenli hizmet verirken güler yüzlü personel ile de vatandaşların gönlünü kazandılar.

Habertrak/Serhat yeşilipek

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV