WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

GENÇ YAZAR “İLK” ESERİNİ İMZALADI

GENÇ YAZAR “İLK” ESERİNİ İMZALADI
Bu haber 21 Aralık 2019 - 14:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz haftalarda yazdığı ilk kitap olan “İlk” adlı eserini çıkaran Tekirdağ’lı Genç yazar Eda Nur Işıksal, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi ve imza gününde Tekirdağlılar ile bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekirdağlı yazarlar söyleşi ve imza günü etkinliği düzenledi. Süleymanpaşa ilçesinde hizmet veren bir otelde düzenlenen, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan söyleşi ve imza günü etkinliğinde, Tekirdağlı yazarlar Eda Nur Işıksal, katılımcılara özgeçmişi ile alakalı bilgiler verdi.

Ardından “İlk” adlı eserini ve kitap yazma serüvenine nasıl başladığını katılımcılara anlatan Işıksal, vatandaşların kitap hakkındaki sorunlarını da yanıtladı.

“SANATA VE EDEBİYATA DEĞER VERİYORUZ”

Etkinlikte konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, sanata ve edebiyata değer veren bir belediyecilik anlayışımız var. Tekirdağlı yazarlarımıza her anlamda destek olmak istiyoruz. Yazarlarımız Eda Nur Işıksal ve Nurcan Balıbey, çıktıkları edebiyat yolculuğunda başarılar diliyorum. Kentimizden daha çok sanatçı ve edebiyatçı çıkması umuduyla hepinize saygılar ve sevgiler sunuyorum” dedi.

Söyleşi ve imza günü etkinliği, Işıksal’ın katılımcılar için kitabını imzalamasının ve fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER