WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

İlçe Başkanı Çetin’in ilk ziyareti

İlçe Başkanı Çetin’in ilk ziyareti
Bu haber 11 Ocak 2019 - 14:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Süleymanpaşa AK Parti İlçe Başkanlığı’na atanan Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi ve AK Parti Belediye Meclisi Grup Başkanı Sezayi Çetin, mazbatasını almasının ardından ilk ziyaretini TBMM Başkanvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’a gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Genel Merkez’den mazbatasını almasının ardından ilk ziyaretini TBMM Başkanvekili ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop’a gerçekleştirdi. Makamında İlçe Başkanı Çetin’i kabul eden Mustafa Şentop, hayırlı olsun dileklerini ileterek tebrik etti.

Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ziyaret vesilesiyle yaptığı açıklamada, Genel Merkezin kendilerine tevdi ettiği görevi layıkıyla yerine getirmek için güçlerinin yettiği ölçüde çalışacaklarını belirtti. Üzerlerindeki vebalin bilincinde olduklarını vurgulayan Çetin, “İnşallah Süleymanpaşamız için hayırlı işlere imza atacağız. Şehrimize ve partimize hayırlı olsun.” dedi.

İlçe Başkanı Çetin, önlerinde yoğun çalışma gerektirecek bir seçim süreci olduğunu hatırlatarak, “Seçim maratonundaki zaman giderek daralıyor. Cumartesi günü İlçe Yönetiminde görev almak isteyen arkadaşlarımızın başvurularını kabul edeceğiz. İnşallah önümüzdeki hafta yönetimi oluşturarak hızlı bir çalışma temposuna gireceğiz. Öncelikli hedefimiz Süleymanpaşa’da belediyeyi kazanmak. Yaşanabilir bir Süleymanpaşa için hedeflerimizi ve projelerimizi vatandaşlarımıza anlatacağız, hemşerilerimizin desteklerini isteyeceğiz.” diye konuştu. Habertrak/Özlem İnan

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler