WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

İlçe Başkanı Mutlu’dan açıklama

İlçe Başkanı Mutlu’dan açıklama
Bu haber 01 Ağustos 2019 - 12:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mutlu; “Babaeski İlçe Örgütü olarak şahsım ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımın tamamı görevimizin başındayız ve çalışmalarımıza uyum içinde devam ediyoruz.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, Parti Yönetimi ile ilgili Yerel Basın’da çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Yerel bir basında; “CHP’deki istifa depremi Babaeski’ye sıçrar mı?” başlıklı haberin ardından, bir açıklama yapan İlçe Başkanı Mutlu, şunları kaydetti:  “Lüleburgaz ve Pehlivanköy İlçe Örgütlerimizde Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızın istifaları ile ilgili bizlerin bir açıklama yapma yetkimiz yok. Bu konuda gerekli açıklamayı halen görevlerinin başında olan İlçe Başkanlarımız ve İl Başkanımız yapacaktır. Milletvekillerimiz Sayın Türabi Kayan ve Sayın Vecdi Gündoğdu süreci yakinen izliyor ve genel merkez ile diyalog halindeler. Babaeski İlçe Örgütü olarak şahsım ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımın tamamı görevimizin başındayız ve çalışmalarımıza uyum içinde devam ediyoruz. Komşu İlçelerimizde olup, bitenler hakkında görüş bildirmemiz hem parti disiplini hem de etik olarak mümkün değildir. İstifaların yaşandığı ilçelerimize atamalar en kısa sürede yaşandığı İlçelerimize atamalar en kısa sürede yapılacak ve partimiz iktidara yürümeye devam edecektir.” Habertrak/Metin Karakuş

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler