WEB TV

HaberTrak Gazetesi Haberleri

Kamyoncu Başkan Eti’den rest

Kamyoncu Başkan Eti’den rest
Bu haber 08 Kasım 2018 - 13:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince 2018 yılı Kasım ayı meclis toplantısı Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kamyoncuların sürekli olarak ceza yemeleri konusu gündeme taşınırken, belediyenin bu konudaki uygulamaları tepki topladı. Konu ile ilgili olarak Zabıta Müdürüne söz veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı kamyonlara sürekli olarak neden ceza kesildiğini sordu. Zabıta Müdürünün kamyonların rastgele sokaklarda ve caddelerde park ettiklerini ve park edilen yerlerin yasak yerler olduğunu belirtmesi üzerine meclisin kamyoncu üyesi Ali Rıza Eti’yi isyan ettirdi.

Meclis toplantısında söz alarak konuşan Kamyoncu Ali Rıza Eti, Kamyoncuları koruyucu ifadelere yer verirken, “çözüm, o belediye park yeri göstermediği sürece o kamyoncuya ceza yazamazsınız. Ceza yazman için diyeceksin ki ‘ bak kardeşim park yeri orda ama yok.’ Adam diyor ‘sen benim buraya çekme kardeşim.’ ‘Tamam’ diyor ‘nereye çekeyim ama yok tarlada mı bırakacak arabasını yola mı bırakacak her şeyi çalınır. Park yeri var ama bize yetmiyor. Yabancı arabayı bizim park yerlerimize alamayız.” dedi.

Habertrak/Özlem İnan

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler