WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Kızılay, 2 bin adet süt ve 2 bin adet bisküvi dağıttı

Kızılay, 2 bin adet süt ve 2 bin adet bisküvi dağıttı
Bu haber 29 Haziran 2020 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde Kızılay, çocuklara, 2 bin adet çikolatalı süt ve 2 bin adet bisküvi dağıttı…

Türk Kızılay’ı Babaeski temsilciliği gönüllü ekipleri, Ramazan ayında başlattığı Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından gönderilen çikolatalı süt ve bisküvi dağıtma etkinliğini devam ettiriyor.

Gönüllü ekipler, koronavirüs tedbirleri kapsamında İlçe Merkezinde ve halk pazarının kurulduğu alanlarda ailesi ile birlikte gezen çocuklara, 2 bin adet çikolatalı süt ve 2 bin adet bisküvi dağıttı…

Kızılay Babaeski temsilcisi Gülsüm Kaynaklar, süt ve bisküvi dağıtma etkinliklerinin devam ettiğini belirterek, “Türk Kızılay’ı olarak geçtiğimiz Ramazan ayında başlatmış olduğumuz etkinliğimiz bugün de yine devam etti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için Genel Merkezimiz tarafından gönderilen 2 bin adet çikolatalı süt ve 2 bin adet bisküvileri İlçe Merkezimizde ve halk pazarının kurulduğu alanlarda ailesi ile birlikte olan çocuklarımıza dağıttık. Onları bir nebze sevindirebildiysek ne mutlu bizlere, çünkü onlar her şeyin en güzeline layıktır. Çocuklarımız için düzenlemiş olduğumuz bu tür etkinliklerimiz önümüzdeki günlerde de devam edecektir.” Dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV