WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Marmaracık’ta renk cümbüşü

Marmaracık’ta renk cümbüşü
Bu haber 19 Temmuz 2019 - 17:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Marmaracık Mahallesine Ergene Belediyesi tarafından yapılan Atatürk ve Gençlik parkı ağaç fenerleri ile süslenerek renkli bir görüntüye kavuşturuldu. Gecenin karanlığında ağaç fenerleri ile aydınlanan çocuk parkında güzel bir renk cümbüşü yaşanıyor.

Ergene Belediyesi tarafından Marmaracık Mahallesine yapılan ve kısa bir süre sonra resmi açılışı yapılacak olan Atatürk ve Gençlik parkında ki ağaçlara farklı renklerde ağaç fenerleri konuldu. Havanın kararması ile ortaya çıkan rengarenk görüntü mahalle sakinlerinin büyük beğenisini kazanıyor.

Marmaracık mahallesine yapılan bu güzel parkın mahallelerine ayrı bir güzellik kattığını belirten vatandaşlar, “Belediyemiz tarafından mahallemize yapılan bu büyük park hem çocuklarımız hem de bizler için büyük bir değer. Özellikle akşam saatlerinde ailemizle birlikte keyifle vakit geçireceğimiz çok güzel bir sosyal alanımız oldu. Ağaç fenerleriyle de süslenen parkımız da oluşan bu güzel manzarayı izlemek çok büyük mutluluk” dediler.

Marmaracık mahallesinde ki Atatürk ve Gençlik parkının ağaç fenerleri ile süslenmesi ile görsel bir şölen oluştuğunu belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Akşam saatlerinde renkli ağaç fenerleri ile parkımız gökkuşağı gibi izlemekten büyük keyif aldığımız harika bir görüntü oluşturuyor. Marmaracık mahallemizde bulunan vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi yeni parkımızı hizmete soktuk. Ergene Belediyesi olarak amacı sadece ve sadece halkına hizmet etmek olan görev bilinci ile çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Habertrak/Ferhat Akgün

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler