WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Motosiklet tutkunlarından anlamlı etkinlik

Motosiklet tutkunlarından anlamlı etkinlik
Bu haber 31 Ekim 2019 - 13:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Motosikletclub.net üyeleri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda anlamlı etkinlik gerçekleştirdi.

Kulüp Üyeleri aileleriyle birlikte motosiklet üzerinde Sevgi Evlerinde kalan çocukları ziyaret etti.

Türkiye genelinde çok sayıda üyesi bulunan Motosikletclub.net üyeleri oldukça önemli bir etkinliği gerçekleştirdi. Sosyal hayatta çeşitli meslek gruplarında çalışırken motosiklet tutkusuyla bir araya gelen Kulüp üyeleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tekirdağ İl Müdürlüğü’nün ‘Rol Model’ etkinlikleri çerçevesinde, İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yetiştirme Yurdunu ziyaret etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleşen etkinlik ayrı bir önem kazandı. Motosikletclub.net Üyeleri’nin aileleriyle birlikte motosikletleriyle katıldığı etkinlikte hep birlikte Cumhuriyet Bayramı kutlandı. Sevgi Evlerinde gerçekleşen kutlamalara Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Uslu, İl Müdür Yardımcısı Nurşen Mutlu ve Ev Sahibi Yurt Müdürü’nün yanı sıra çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Etkinlikler kapsamında yurda giriş yapan Kulüp üyeleri ve çocuklar önce saygı duruşunda bulundu, ardından hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okudu. Ardından bir konuşma yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tekirdağ İl Müdürü Ülkü Uslu, Motosikletclub.net üyelerine böyle anlamlı bir günde, böylesine anlamlı bir etkinlik düzenlediği için teşekkür ederek, çocukların en büyük ihtiyaçlarının sevgi olduğunu bunu da bugün doyasıya yaşadıklarının altını çizdi.

Kulüp üyeleri bir yandan çocuklarla ilgilenirken diğer yandan motosikletler ve güvenlik kuralları hakkında bilgi verdi. Kulüp üyelerinden de Yetiştirme Yurdundan kalan kişilerin olduğunu belirten Kulüp Başkanı Selçuk Öz ve Yöneticileri, bu durumun etkinliği daha da anlamlı kıldığına dikkat çekti.

Etkinlikler kapsamında Kulüp üyeleri Atatürk baskılı tişört, Motosikletclub.net logolu şapka, baff ve vb. çeşitli hediyeleri çocuklara verdiler.  Etkinliklerde ayrıca çocuklarla birlikte motosikletler de incelendi. Programda ayrıca daha önceden Yetiştirme Yurtlarında kalan Motosikletclub.net üyesi Mecit Pehlivan kendisini tanıtarak, çocuklara Rol Model olmaya çalıştığının altını çizdi. Kendi anılarını ve düşüncelerini de anlatan Kulüp üyeleri oldukça duygulu anlar yaşadı. Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklara tavsiyelerde de bulunan Kulüp üyeleri, her zaman burada kalan çocuklarının yanında olduklarını belirterek, günün anısı olması için çocuklara Motosikletclub.net Fahri Üyelik Sertifikalarını vererek, Sevgi Evlerinden ayrıldı.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler