WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

OSB’de ÇED süreci tamamlandı

OSB’de ÇED süreci tamamlandı
Bu haber 11 Ocak 2020 - 14:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP Keşan İlçe Başkanı Ümmet Yavaş, İl Genel Meclisi üyeleri; Halil Bayazıt ve İsmail Keleş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarıyla biraraya geldi Keşan ve bölge adına çok önemli olan Gıda İhtisas OSB konusunda ÇED sürecinin tamamlanmasıyla ilgili bilgi verdi.

Gaziantep Birbilen’de gerçekleştirilen ve saat 12.00’de başlayan toplantıda ilk olarak Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu konuştu.

Helvacıoğlu şunları söyledi: “Tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. Allah tüm basın mensuplarımıza sağlık sıhhat versin. Görevlerinde başarılar diliyorum. Nice 10 Ocak’larda buluşmak ve görevlerinizi sürdürmeniz dileğiyle. Keşan Belediyesi olarak basınımızın her zaman yanındayız. Hem maddi hem de manevi olarak destek vermeye devam edeceğiz. Keşan ve bölgemiz için çok güzel bir gelişme var. İstihdam ve yatırım anlamında Gıda OSB’yi çok önemsiyoruz. Konu hakkında ÇED süreci tamamlandı. Şubat Ayı’nda ortaklık yapısı ile ilgili olarak Ankara’ya davet edileceğiz. Gıda OSB konusunda; Milletvekilimiz, Edirne Valimiz, Kaymakamımız, Oda ve Borsalarımız ve Belediyemiz birlikte çok güzel bir dayanışma gösterdik ve mutlu sona doğru ilerliyoruz. Destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Etkinlikte yer alan Gazeteci Mehmet İlman da günün anlam ve önemine ilişkin şunları ifade etti: “Vekilimize, Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve siyasi parti temsilcilerimize bu önemli günde yanımızda oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Elimizden geldiğince basın olarak kurumlarımızın faaliyet ve duyurularını halkla buluşturmaya devam edeceğiz.”

Konuşmaların ardından doğum günü olan Gazeteci Gizem Görür’ün doğum günü pastası kesilerek kutlandı.

Haber Merkezi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER