WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Şoförlerden birlik ve beraberlik

Şoförlerden birlik ve beraberlik
Bu haber 03 Ağustos 2019 - 11:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Genç yaşta vefatı ile Tekirdağ kamuoyunu yasa boğan genç işadamı Serdar Türen’in çalışma arkadaşları ahde vefa göstererek, çalışma arkadaşlarının anısına minibüs ve otobüslerine siyah kurdele takarak üzüntülerini dile getirdiler.

Tekirdağ Lokantacılar Odası’nda Yönetim Kurulu Üyesi olan, işlettiği Lokanta ile örnek esnaflık ve Süleymanpaşa İlçesinde şehir içi yolcu taşımacılığı yapan, önceleri Altınova, daha sonra ise Kumbağ hattında minibüsü ile hizmet veren Türen, genç yaşına rağmen başarılı bir işadamı ve kendini kamuoyuna sevdiren bir kişiydi. Cenazesinde ki kalabalık tarafından anılarda yer almış bir şahsiyet olarak tarih sayfalarında yerini aldı.

Şehir içi taşımacılık yapan bütün araç sahipleri, şoförleri ve vekilleri tarafından araçlarının önlerine saygı nişanesi olarak siyah kurdele takarak, Serdar Türen’e olan saygı ve sevgilerini gösterdiler.

Bu güzel ve örnek davranış taşımacılık yapan araç sahipleri, şoför esnafları ve şoförlerin birlik beraberlik içinde olduğunu iyi ve kötü günde dayanışmanın önemini göstermiş oldular. Bu davranış kamuoyunca da takdir ile karşılandı. Habertrak/Ayşe Keşkek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler