WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

“Sokak hayvanlarımızın sizin de desteğinize ihtiyacı var”

“Sokak hayvanlarımızın sizin de desteğinize ihtiyacı var”
Bu haber 29 Haziran 2020 - 11:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul’da yaşayan Keşanlı Veteriner Hekimi Tarık Akan, Keşan Belediyesi’ne köpek maması gönderdi.

Akan’ın gönderdiği mamalar, 25 Haziran 2020 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırır ile Keşan Belediyesi Veteriner Hekimi Hasan Nural tarafından KEHAYKO Yönetim Kurulu Üyesi Tülay Kaplan’a teslim edildi.

Teslim töreninde konuşan Nural, Akan’ın 75 kilogram yavru maması 75 kilogram yetişkin maması gönderdiğini belirterek “Keşan Belediyesi’ne gönderilen mamaları belediyemiz tarafından KEHAYKO’ya teslim ediyoruz.” dedi.

KEHAYKO Yönetim Kurulu Üyesi Tülay Kaplan da “Başta yardımı gönderen Veteriner Hekimi Tarık Akan’a, Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na, Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırım’a ve Veteriner Hekimi Hasan Nural’a teşekkür ediyoruz. Çok sağ olsunlar bu yardımın örnek olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Yıldırır ise Tarık Akan’a yaptığı bu yardım nedeniyle teşekkür ederek, şunları söyledi: “İnşallah bu örnek davranış diğer hayvan severlere de örnek olur. Onlar da desteklerini esirgemezler.”

Son olarak konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da şunları söyledi: “Keşan Belediyesi vasıtasıyla can dostlarımızı temsil eden KEHAYKO’ya hem veterinerlik konusunda danışmanlık yapan İstanbul’da yaşayan Veteriner Hekimi Hemşehrimiz Tarık Akan’a bu yaptığı duyarlı davranıştan ve bağıştan dolayı minnettarız. Kendisi 150 kilogram bağışta bulunmuş olup, bütün herkesin bağış alışkanlığına sahip olmasını istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sokak hayvanlarına destek olmasını bekliyoruz. Can dostlarımızı da unutmayalım. Biz Keşan Belediyesi olarak KEHAYKO ve kısa sürede açılacak olan hayvan barınağımızla birlikte bu işi takip ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın katkılarını bekliyor ve Tarık Akan’a da teşekkür ediyoruz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV