WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Süleymanpaşa’da rekor sorgulama

Süleymanpaşa’da rekor sorgulama
Bu haber 05 Eylül 2019 - 11:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce 1 ayda 995 kişi sorgulandı. Sorgulamalar kapsamında çeşitli suçlardan çok sayıda şüpheli yakalandı.

Süleymanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce 2019 yılı Ağustos ayı içinde genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması, asayişe müessir olayların önlenmesi bu kapsamda önleyici ve caydırıcı tedbirlerin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde, okul çevreleri, araçlar ve umuma açık yerlerde değişik zaman dilimlerinde çeşitli uygulamalar yapıldı. Uygulamalarda 995 kişinin GBT sorgulaması yapılarak, bu şahıslardan 6’sı aranan şahıslardan olduğu tespit edilerek, yakalandı. Bu uygulamalar sırasında kontrol edilen 113 araçtan 9 araç ve sürücüsüne trafik için gerekli işlemler yapıldı.

Ayrıca yapılan çalışmalar sonucu başta hırsızlık olmak üzere 16 ayrı olayda toplam 23 şahıs yakalanırken, 5 şahsa kabahatler kanunundan işlem yapıldı. İşlenen suçlarda kullanılan iki adet av tüfeği, 2 adet kurusıkı tabanca ve 1 adet 6136 sayılı kanun kapsamında bıçak ile bir şüphelinin üzerinden 6 fişek Sentetik Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler