WEB TV

HaberTrak Gazetesi Haberleri

Süleymanpaşa’da yeni nesil belediyecilik

Süleymanpaşa’da yeni nesil belediyecilik
Bu haber 07 Kasım 2018 - 10:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesi için Belediye Başkan a.adaylığını açıkladıktan sonra adeta rüzgar gibi esen İlker Yağcıoğlu, Süleymanpaşa’yı yeni nesil belediyecilikle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Yağcıoğlu’nun Süleymanpaşa için farklı üniversitelerden konularında uzman birçok akademisyenlerle birlikte çalışmalarını yürüttüğü bilgisine ulaşıldı.

SIK SIK ANKETLER YAPILACAK

Yağcıoğlu’nun özellikle kente yapılacak yatırımlarda akademisyenlerin yaptığı bilimsel çalışmaların yanı sıra, halkın isteklerini göz önünde bulunduracağı bunu yaparken de sık sık kamuoyu araştırmalarından besleneceği ve halktan kopuk olmayan, vatandaşların ulaşabileceği, sürekli halkın içerisinde olan bir ekiple çalışmayı planladığı kaydedildi.

“HALKIN HER KESİMİNİ KUCAKLAYACAĞIZ”

Vatandaşlarla iç içe ve kolaylıkla ulaşılabilecek bir başkan olacağını vaat eden Yağcıoğlu çalışmalarında, “Hedefimiz Süleymanpaşa’yı Türkiye’nin en gözde ilçelerinden birisi yapmak bunu hep birlikte başaracağız. Halkın her kesimini kucaklayan ve Türkiye’de öncü bir Süleymanpaşa’ya hazır olun”  ifadelerini kaydetti.

Habertrak/Özlem İnan

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler