WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Süleymapaşa’dan Şarköy göndermesi

Süleymapaşa’dan Şarköy göndermesi
Bu haber 10 Nisan 2020 - 14:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanapaşa Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarında paylaşılan belediyenin üreterek hastanelere gönderdiği (O)temaslı hasta ateş ölçüm kabini ve İzolasyonlu Sedyelerin dağıtımına ilişkin paylaşımda; Şarköy İlçe Devlet Hastanesi’nin fotoğrafı ilk sırada tercih edildi. Şarköy Devlet Hastanesi’nin fotoğrafının ilk sırada olması Şarköy Belediyesi’ne gönderme olarak yorumlandı.


ÇIKMA TAŞ GÖNDERMİŞ CEZA YEMİŞTİ
Bilindiği gibi daha önce Süleymanpaşa Belediyesi ve Şarköy Belediyesi arasında çıkma taş gönderme yüzünden tartışma çıkmış ve Süleymanpaşa Belediyesi’ne cezai işlem uygulanmıştı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Şarköy’e bağlı Gölcük Mahallesi sakinlerinin talebi üzerine, mahalleye Şarköy çıkma parke taşları göndermişti.
24 BİN TL CEZA KESİLMİŞTİ
Bunun üzerine Şarköy Belediyesi, kendisine bağlı bir mahalleye çıkma parke taşı gönderdiği için, Süleymanpaşa Belediyesine 24 bin lira “çevre kirliliği” cezası kesmişti.
HEDEF YİNE ŞARKÖY BELEDİYESİ Mİ?
Süleymanapaşa Belediyesi yine adeta Şarköy Belediyesi’ni hedef alan bir paylaşıma imza attı.
Süleymanpaşa Belediyenin resmi hesabından yapılarak ilk fotoğrafında Şarköy Devlet Hastanesi kullanılan paylaşımda; “Dün olduğu gibi, bugünde zorlukların üstesinden birlikte geleceğiz. “Biz Bize Yeteriz” Süleymanpaşa Belediyesi olarak, üretim ve tasarımını tamamen yerli ürünlerin kullandığı, Sağlıkçılarımızı Korona Virüs ve Ateşli Hastalıklara karşı koruyabilmek için, ürettiğimiz (O )temaslı hasta ateş ölçüm kabini, ve İzolasyonlu Sedyeleri komşu ilçelerimiz hastanelerine ulaştırdık. Süleymanpaşa’da bulunan 1 ve 3 Nolu Devlet Hastaneleri, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere Tekirdağ ilçeleri Çorlu, Çerkezköy, Malkara, Hayrabolu, Murat’lı Saray, Kapaklı, Marmara Ereğlisi, Şarköy, Devlet Hastanelerine Hizmete sunulmuştur. “denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV