WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Tarihi ve kültürel sergi açıldı

Tarihi ve kültürel sergi açıldı
Bu haber 04 Haziran 2018 - 15:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Keşan Belediyesi ve Edirne Tanıtım ve Turizm Derneği işbirliğinde, Keşan’da, Bulgaristan-Türkiye sınır ötesi işbirliği programı kapsamında “Türkiye – Bulgaristan 30 Tarihi ve Kültürel Site Fotoğraf Sergisi” açıldı.

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın ulusal otorite görevini yürüttüğü Interreg-IPA Bulgaristan – Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı’nın birinci teklif çağrısı kapsamında yürütülmekte olan CB005.1.22.063 sayılı ‘Sürdürülebilir Turizmin Tanıtımının Desteklenmesi-Support for Promotion of Sustainable Tourism’ isimli proje kapsamında Edirne, Kırklareli ve Bulgaristan Burgas’dan fotoğrafların yer aldığı sergi, günü açıldı.

Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu Fuaye Alanı’nda açılan sergi saat 10:​30-1​7:00 arasında vatandaşlar tarafından ziyaret edildi.

Sergide hem proje hem de fotoğraflarla ilgili Proje Koordinatörü Neslihan Çakır tarafından açılışa katılan Keşan Belediye Başkan yardımcıları; Cengizhan Aktan ve Mücahit Erdoğan ile ziyaretçilere bilgiler aktarıldı.​ Habertrak/Hülya Ural

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER