WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz, yaptı.

Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, kanal İstanbul’un hiçbir problemi çözmediğini, aksine problem çıkardığını dile getirerek; “Kanal İstanbul bir proje değil. Bir şeyin proje olabilmesi için bir sorunu bir problemi çözüyor olması lazım. Şimdi size soruyorum Kanal İstanbul projesi, İstanbul’un , Marmara Bölgesi’nin veya Türkiye’nin hangi problemi çözüyor? Hiç birisini hatta Türkiye’ye egemenlik güvenlik savunma ekolojik denge Çevre ve Şehircilik konusunda inanılmaz problemler çıkarıyor. Onun için bu bir proje değil gerçekten bir Ucube. şimdi insan istiyor ki burada görüşler de olsa onlarla beraber tartışsak sizde doğruyu öyle bulsanız ama yoklar. ” dedi.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

Tekirdağ’a Kanal İstanbul’u anlattı

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda açılış konuşmasını Tekirdağ Kent Konseyi Başkanı Yücel Ayaz, yaptı. Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, kanal İstanbul’un hiçbir problemi çözmediğini, aksine problem çıkardığını dile getirerek; “Kanal İstanbul bir proje değil. Bir şeyin proje olabilmesi için bir sorunu bir problemi çözüyor olması lazım. Şimdi size soruyorum Kanal İstanbul […]

07 Şubat 2020 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ