WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Tekirdağ’dan İmamoğlu’na bağış desteği

Tekirdağ’dan İmamoğlu’na bağış desteği
Bu haber 03 Haziran 2019 - 13:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Süleymanpaşa İlçe teşkilatı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyası destek verdi.

CHP Süleymanpaşa ilçe teşkilatı topluca bankaya giderek, İmamoğlu’nun seçim kampanyası için bağışta bulundu.

İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Turgay Uzsoy, İmamoğlu’na hazine yardımı yapılmayacağından dolayı destek verdiklerine vurgu yaparak, “Biliyorsunuz 23 Haziran 2019 tarihinde yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na hazine yardımı yapılmayacak olması nedeniyle artık bu dava meselesine dönüşmüştür. Bu davada yardımcı olmak isteyen madden ve manen destek olmak isteyen gönüllülerle bugün İş Bankası merkez şubesinde bir yardım yapma düşüncesine vasıl oldu.” Diye konuştu.

“MAĞDUR OLAN KESİM BELLİDİR”

“Biliyorsunuz halkın iradesi sandığa gömülmek istenmiştir.” Değerlendirmesinde de bulunan Uzsoy, “Buna eminim ki. Milletimiz en doğru ve en güzel cevabı yine 23 Haziran’da verecektir. Bundan hiçbirimizin şüphesi yok. Mağdur olan kesim bellidir. Milletimizde her zaman mağdurun, ezilmişin ve haksızlığa uğrayanın yanında durmuştur. Bunun göstergesi de bugün Süleymanpaşa’da ki gönüllü partimize ve hakka hukuka gönül vermiş insanlar göstermişlerdir. Ben bütün katılanlara, gönül verenlere, bugün bizi sağlık mazeretlerini belirterek, telefonla arayarak, gelemeyeceklerini belirten onlarca gönüllü dostumuza kardeşimize de teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Habertrak/Özlem İnan

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler