WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Tekirdağspor kongreye gidiyor

Tekirdağspor kongreye gidiyor
Bu haber 16 Mayıs 2019 - 14:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

 

Tekirdağspor Yönetim Kurulu, aldığı bir kararla olağanüstü genel kurul çağrısı yaptı. 27 Mayıs’ta yapılacak seçimler için yönetimden aday çıkmayacağı belirtilirken, gözler Süleymanpaşa belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e çevrildi.

Tekirdağspor Yönetim Kurulu, dar boğazdan çıkabilmek için yeniden genel kurula gidiyor. Tekirdağspor Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre; genel kurul toplantısının 27 Mayıs Pazartesi günü 14:00’te Tekirdağ ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacağı bildirildi. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurul toplantısının 11 Haziran Salı günü saat 14:00’te aynı yerde yapılması kararı verildi.

Öte yandan genel kurulda 15 asil, 15 yedek olmak üzere yeni yönetimin yanı sıra üç asil üç yedek denetleme kurulu üyesi, yine üç asil üç yedek amatör spor kulüpleri federasyonu temsilcilerinin seçiminin yapılacağı bildirildi.

Bu arada yönetim denetim kurulu raporları ile tahmini bütçenin de onaya sunulması bekleniyor. Başkanlık seçimleri için uzun süredir ismi dolaşan Ak Parti eski il başkanı Mülahim Kuru, işlerinin yoğunluğu dolayısıyla kulüp başkanlığı konusunda düşüncesinin olmadığını belirtti.

Habertrak’a Mülahim Kuru gibi açıklamalarda bulunan eski başkanlardan Gürsel Erbab ise konunun kişileri değil, STK’lar ile tüm duyarlı kişilerin olayı olduğunu ifade ederek, “Tekirdağ’da ki tüm dinamiklerin harekete geçmesi lazım. Yoksa hep başlanıldığı yere dönülür. Hesapların, borçların açıkça ilan edilmesi gerekli. Güzel bir ekip oluşturulursa, başarılı bir Tekirdağspor ortaya çıkar. Yoksa boşuna kürek çekilir.” Diye konuştu.

Habertrak

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler