WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

TRAKAKENT toplandı

TRAKAKENT toplandı
Bu haber 29 Ağustos 2019 - 16:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKAKENT Ağustos ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKAKENT Ağustos ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Birlik Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya, Başkan Albayrak ile birlikte, Encümen Üyeleri Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Büyükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Coşkun Tanış, Hayrabolu Belediyesi Meclis Üyesi Oğuz Çakmak ve Birlik Müdürü Behcet Atlı katıldı.

BAŞKAN ALBAYRAK’TAN BULGAR VE YUNAN BAŞKANLARA DAVET

Toplantıda, Türkiye Belediyeler Birliği ile ortak yapılacak çalıştay, Birlik Üye Belediye Başkanlıklarından gelen hizmet içi eğitim talepleri ve Eylül, Ekim ve Kasım aylarına ait çalışma programları karara bağlandı.

Ayrıca Birlik Başkanı Kadir Albayrak’ın önerileriyle, TRAKYAKENT Belediyeler birliği olarak Bulgaristan’ın RAM TRAKYA Belediyeler Birliği Yönetimi ve Yunanistan’ın şuanda aktif işlevi bulunmayan TRAKYA POLIS Belediyeler Birliği’ni oluşturmuş olan üyeleri ile biraraya gelinip ikili ve üçlü işbirliği çalışmalarının sürdürülmesi ile ilgili görüşmeler yapılması değerlendirmeye alındı.

Habertrak/Ayşe Keşkek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler