WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Yardımlar yola çıktı

Yardımlar yola çıktı
Bu haber 13 Şubat 2020 - 16:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Valiliğince başlatılan yardım kampanyası kapsamında Elazığ’daki depremzedeler için toplanan gıda malzemelerin bulunduğu 4 TIR yola çıktı.

Tarihi Valilik binası önünde düzenlenen törende konuşan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım; “Bizden beklenen yardım 1 tırdı, ama toplanan yardımlar 4 tır buldu. Yardım eden hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. İlçelerimizden de çok güzel katılım oldu. Bu yardımlar Tekirdağ halkının ne kadar yardımsever olduğunun bir göstergesi. Bizden 1 tır bekleniyordu, biz 4 tır doldurduk. Daha öncesinde 6 adet tır göndermiştik. Ciddi bir yardım malzemesi göndermiş olduk. Bugün gönderilen tırlarımızda gıda malzemeleri bulunuyor. Bizlere bu destekleri sağlayan herkese teşekkür ederiz. Bu arada Ünal peynirciliğe de ayrıca teşekkür ederiz. Burada yardım konusunda emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürlerimizi sunarım. “dedi.

Törene, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, AFAD İl Müdürü Recep Erol, ilçe kaymakamları katıldı.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER