WEB TV

HaberTrak Gazetesi Haberleri

Yeni vali göreve başladı

Yeni vali göreve başladı
Bu haber 06 Kasım 2018 - 10:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

‘Tek amacımız Tekirdağ’a hizmet etmek’

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Muş’tan Tekirdağ’a tayin olan Vali Aziz Yıldırım, Tekirdağ’a gelerek görevine başladı. Valilik girişinde karşılanan Vali Yıldırım , “Tek amacımız var. Tekirdağ’a Tekirdağlı’ya tüm Türkiye’ye devletimize hizmet etme gayretindeyiz” dedi.

ÇİÇEKLE KARŞILANDI

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesi ile Muş’tan Tekirdağ’a atanan Vali Aziz Yıldırım ilk olarak hava yolu ile Muş’tan Tekirdağ’a geldi. Çorlu Havalimanı’na inen Vali Yıldırım, için valilik önünde karşılama töreni düzenlendi. Burada kurum müdürleri ve amirleri tarafından karşılanan Vali Yıldırım’a çiçek takdim edildi.

GAZETECİLER HAKKINDA BİLGİ ALDI

Gazetecilerle de tokalaşan Vali Yıldırım, Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cenap Kürümoğlu’ndan ayaküstü Tekirdağ’daki gazeteler hakkında bilgi aldı. Tekirdağ’da kaç gazete olduğunu, bunların kaçının günlük haftalık yayın yaptığını sonra Vali Yıldırım, yeniden gazetecilerle bir araya geleceklerini söyledi.

TEKİRDAĞ’A TEKİRDAĞLI’YA HİZMET ETME GAYRETİNDEYİZ

Karşılamanın ardından gazetecilere dönen Vali Yıldırım, “Tabi sizde buradasınız. Her zaman olduğu gibi bir açıklama isteyeceksiniz. Hadi bir açıklama yapalım” diyerek tebessüm oluşturdu.

Kendisini karşılayanlara teşekkür eden Yıldırım, “Hepinize merhabalar. Cennet vatanımızın bir ilinden başka bir iline sayın cumhurbaşkanımızın tensipleri ile atanmış bulunuyoruz. İnşallah hayırlı olur. Muş’ta tarım ve hayvancılık çok fazlaydı. Tekirdağ’da da sanayi ve tarımın çok fazla olduğunu biliyoruz. İnşallah burada da hizmetlerimize hep birlikte devam edeceğiz. Buraya gerek daire amirlerimiz gerek basınımız gerekse belediyelerimizle çalışma içinde olacağız. Tek amacımız var. Tekirdağ’a Tekirdağlı’ya tüm Türkiye’ye devletimize hizmet etme gayretindeyiz. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Habertrak/Ferhat Akgün

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler