WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Yüksel sözünü tuttu

Yüksel sözünü tuttu
Bu haber 29 Ağustos 2019 - 16:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Şebnem Çalışkan’a “okullar açılmadan mahalledeki bütün sokak ve asfalt çalışmaları tamamlanacak” sözünü tuttu.

14 mahallenin tek kadın muhtarı olarak göreve yoğun bir tempo ile başlayan mahalle muhtarı Çalışkan, başta belediye başkanı ve bürokratlar ile kurduğu iyi diyaloglar sayesinde mahallesindeki hizmet zincirine bir yenisini daha ekledi.

BİN 700 TON ASFALT KULLANILDI

Namık Kemal Mahallesi’nin tüm sokakları için bin 700 ton asfalt kullanılarak, bütün sokakların asfaltlama işlemleri tamamlandı. Son olarak da Cemal Sokak’ın asfaltlanma işlemleri tamamlanarak Namık Kemal Hastanesi’nin karşı tarafındaki sokaktan ortaya çıkan toz ve kötü görüntü ortadan kaldırıldı. Yapımı tamamlanan bu yol ayrıca hem trafiğin akışını rahatlatacak hem de çok sayıda aracın park sorununu çözecek. Mahalle Muhtarı Şebnem Çalışkan, Cüneyt Yüksel’in mahalledeki asfalt yol sorununu en kısa zamanda çözdüğünü kaydederek, “Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel’e, Fen İşleri Müdürü Kenan Taşkın’a, şef Fatih Denli’ye ve tüm personele teşekkür ediyorum.” ifadelerini kaydetti.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV
Örnekler