WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Yüksel’den Albayrak’a “patron” cevabı

Yüksel’den Albayrak’a “patron” cevabı
Bu haber 02 Aralık 2019 - 14:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın hafta sonu yaptığı ‘Patron Benim’ açıklamasına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yülsel’den cevap gecikmedi.

Kadir Albayrak’ın “Patron Benim” açıklamasına kişisel sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel;  “Kendisine illaki Bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu üzmeyiz.” diyerek Albayrak’a yüklendi.

“BİZ PATRON OLMAYA DEĞİL, HİZMETKÂR OLMAYA GELDİK”

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ; ”Kendini patron, kendisini o makama getiren vatandaşını işçi gören zihniyeti milletimizin vicdanına havale ediyorum. Varsın olsun, kendini ne hissediyorsa o olsun, egolarıyla mutlu olsun. Biz Patron olmaya değil, vatandaşımıza hizmetkâr olmaya talip olduk ve Allah’ta nasip etti. Ayrıca, patronlukla beylikle işimiz olmadı, olmaz. Birisi kendine illaki bey olarak hitap edilmesini istiyorsa onu da üzmez bundan sonra isminin ardına bey kelimesini ekleriz.” diyerek Albayrak’a cevap verdi.

Habertrak/Ferhat Akgün

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
WEB TV