WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Zafer Yağcıoğlu ve ekibinin

Zafer Yağcıoğlu ve ekibinin
Bu haber 25 Kasım 2019 - 14:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Pazar günü geç saatlerde sonuçlanan CHP Süleymanpaşa seçimlerinden İlker Yağcıoğlu’nun Kırmızı Listesi zaferle ayrıldı.

YAĞCIOĞLU OLDUKÇA ÜSTÜN

CHP Süleymanpaşa’da pazar günü gerçekleştirilen ilçe delege seçimlerinde; Kırmızı liste 152, Mavi Liste 131, Beyaz Liste 12 delege elde etti. Çınarlı Mahallesi’nde ise kırmızı ve mavi liste, ortak liste çıkardı. İlker Yağcıoğlu’nun ilçe başkanlığı döneminde seçilen mevcut 25 kişilik yönetim kurulu, doğal delege olacak. Ayrıca 80’in üzerinde köy delegesinde de mevcut yönetim ve Yağcıoğlu’nun oldukça üstün olduğu biliniyor.

GÜÇLÜ GELECEK BİRLİKTE GELECEK

Kongre sonrasında açıklamada bulunan İlker Yağcıoğlu, demokrasi şöleni eşliğinde gerçekleşen ilçe delege seçimlerinde oy kullanan tüm üyelere teşekkür ederek, bir kez daha birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yağcıoğlu, “Delege seçimlerimizde oy kullanarak partimize güç veren bütün üyelerimize teşekkür ediyor, kongre sürecinin partimize birlik ve beraberlik kazandırmasını diliyorum. Güçlü gelecek birlikte gelecek.” İfadelerini kaydetti.

CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı resmi facebook hesabından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Demokrasi şöleni eşliğinde geçen İlçe Delege Seçimlerimizde öncelikle üyelerimize teşekkür ediyor ve delege olan üyelerimizi kutluyoruz. Kesin olmayan sonuçlara göre; Kırmızı Liste: 152, Mavi Liste 131, Yeşil liste ( Çınarlı Mah. ): 31, Beyaz Liste: 12, Bordo Mavi Liste ( Karadeniz Mah.) : 5.”

Ayrıca CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı’ndan üyelerin yoğun isteği üzerine yapılan bu açıklamanın yapıldığı, kesin sonuçların da en kısa zamanda kamuoyuna duyurulacağı bilgisi verildi.

Habertrak/Özlem İnan

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER