DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

BAŞARI ZAMAN AYARLI

Hocalara Geldik Başarı Merkezi’nin kurucularından Levent Yıldırım, “Öğretmen kadronuz ne kadar tecrübeli ve ehil ise siz, o kadar başarı grafiğini yükseltiyorsunuz.”derken,Kurucu Fatih Özyurt,” başarı,sizi,diğer yıllarda öğrencinin karşısına güçlü çıkartır.”değerlendirmesini yapıyor.

TANINMIŞLIK ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAMIZI KOLAYLAŞTIRIYOR

Biz, uzun yıllardır eğitimin içinde olan 6 kurucu öğretmenleriz.Bir ‘güç’ var.Eskiden tanınmış olmamız…Bizi tanıyan velileri,öğrencileri,bizimle buluşturuyor.Başarı da kendiliğinden geliyor. Öğretmenlerimizin kendisini yetiştirmiş olması,yetkin öğretmenlerle çalıştırmayı getirmektedir.Bu sözler, HOCALARA GELDİK BAŞARI MERKEZİ’nin kurucularından Levent Yıldırım’a ait.

Yıldırım,”Bizi diğerlerinden ayıran en  büyük özelliğimiz, şu:Öğretmen kadronuz ne kadar tecrübeli ve ehil ise siz, o kadar başarı grafiğini yükseltiyorsunuz.”diyor.

EĞİTİM YUVASININ HİJYENİ DE ÇOK ÖNEMLİ

“Kullandığınız eğitim materyalleri ve eğitim yaptığınız mekan da çok çok önemli.Bir öğrenci,sizin kurumunuza girdiğinde ‘ne kadar temiz bir mekan’diyorsa ve tuvaletlerin temizliğine kadar özenli hijyenin ortaya konduğunu görüyorsa bu da etki eden unsurların içinde yer alıyor.”diye de ekliyor.

BAŞARI,SİZİ DİĞER YILLARDA ÖĞRENCİNİN KARŞISINA GÜÇLÜ ÇIKARTIR.

Kuruculardan Fatih Özyurt ise,”çalıştığınız öğretmen arkadaşlarınızın kaliteli ve başarıya susamış olması  da önemli.İstikrar da başarıya katkı sağlar.Personeliniz,uzun yıllar bu sektörde  çalışıyorsa karşılıklı memnuniyet vardır.Öğrenci de memnundur,öğretmen de. Bunlar,birbirini tetikleyen unsurlardır.Başarı,sizi,diğer yıllarda öğrencinin karşısına güçlü çıkartır.”değerlendirmesini yapıyor.

“SORUN OLAN KONULAR TAMAMLANMALI”

Başarıyı ve bilgiyi sınavlarla sık sık ölçmek ve kontrol etmek gerektiğinin altını çizen Özyurt,”öğrencinin,tekrar tekrar ve düzenli soru çözmesi gerekir.Başarısız olan noktalar, geriye dönüp tamamlanmıyorsa ‘sorunlar devam ediyor.’ demektir.

ZAMANI KULLANMAYI PEKİŞTİRMELİYİZ

Öğrencilerin, zamanı ayarlayarak,soru çözmeleri,gerekli.Yeni nesil sorularda; matematik soruları,Türkçe deki,’ paragraf soruları’ gibi oldu.Her gün minimum 20 paragraflı sorunun çözülmesi,okuduğunu anlama sorunlarını da zamanla geliştirecektir.”ifadelerine yer verdi.Habertrak/Gülçin Kıyıcı

 

Hocalara Geldik Başarı Merkezi’nin kurucularından Levent Yıldırım, “Öğretmen kadronuz ne kadar tecrübeli ve ehil ise siz, o kadar başarı grafiğini yükseltiyorsunuz.”derken,Kurucu Fatih Özyurt,” başarı,sizi,diğer yıllarda öğrencinin karşısına güçlü çıkartır.”değerlendirmesini yapıyor. TANINMIŞLIK ÖĞRENCİLERLE BULUŞMAMIZI KOLAYLAŞTIRIYOR Biz, uzun yıllardır eğitimin içinde olan 6 kurucu öğretmenleriz.Bir ‘güç’ var.Eskiden tanınmış olmamız…Bizi tanıyan velileri,öğrencileri,bizimle buluşturuyor.Başarı da kendiliğinden geliyor. Öğretmenlerimizin kendisini […]

22 Kasım 2023 - 15:54