DOLAR 32,2348 % 0.17
EURO 35,0579 % 0.17
GRAM ALTIN 2.503,39 % -0,28
ÇEYREK A. 4.093,04 % -0,28
BITCOIN 71.079,99 6.586
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 17°

Futsal maçlarında heyecan dorukta

Tekirdağ’da okular arası futsal genç erkeler maçları Muratlı Kapalı Spor Salonu’nda oynanıyor. Muratlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne yeni atanan Adem Hiçyılmaz’ın hakemler, sporcular ve gelen misafirlerle yakından ilgilenmesi takdir edildi.

Ergün Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilgiler Lisesi grup maçına çıktı. Müsabakayı Tekirdağ bölgesi hakemlerinden Evren Duygu, Aygün Beyazkurt, Soner Koncagül hakem üçlüsü yönetti. Karşılaşmayı Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilgiler Lisesi, 3-0 kazandı.

Günün ikinci maçında Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi ile Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşılaştı. Karşılaşmayı Aygün Beyazkurt, Evren Duygu, Soner Koncagül hakem üçlüsü yönetti. Maçı Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 5-1 kazandı.

Günün üçüncü müsabakası ise Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği MTAL arasında yapıldı. Normal süresi 3-3 biten maçta seri penaltı atışlarına gidildi. Penaltı atışlarında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği MTAL rakibini 5-3 yendi.

Günün son müsabakası Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanacaktı. Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi maça gelmeyince Kumbağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3-0 hükmen galip sayıldı. Habertrak/Timuçin Çınar

Tekirdağ’da okular arası futsal genç erkeler maçları Muratlı Kapalı Spor Salonu’nda oynanıyor. Muratlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne yeni atanan Adem Hiçyılmaz’ın hakemler, sporcular ve gelen misafirlerle yakından ilgilenmesi takdir edildi. Ergün Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Tekirdağ Belediyesi Mehmet Serez Sosyal Bilgiler Lisesi grup maçına çıktı. Müsabakayı Tekirdağ bölgesi hakemlerinden Evren Duygu, […]

08 Kasım 2023 - 16:20