DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Kimyasal depolama kapasitesi artacak

ÇED süreci başladı

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesi Sultanköy Mahallesi’nde Likit Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan kimyasal ürün depolama terminali kapasite artışı projesi ile ilgili çevresel etki değerlendirme süreci başladı.

Çevresel etki değerlendirmesi başvuru dosyası halkın görüşüne açıldı. Halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 25.12.2023 tarihinde halkın katılım toplantısı düzenlenecek. Çevre örgütlerinin ve vatandaşların halkın katılım toplantısında katılarak deprem kuşağında yer alan bölgede ve fazla miktarda doğalgaz dönüşüm tesisi varken kimyasal ürün depolama terminali kapasite artışı projesine karşı itiraz edecekler.

Habertrak/Bülent Kutlutürk

ÇED süreci başladı Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesi Sultanköy Mahallesi’nde Likit Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan kimyasal ürün depolama terminali kapasite artışı projesi ile ilgili çevresel etki değerlendirme süreci başladı. Çevresel etki değerlendirmesi başvuru dosyası halkın görüşüne açıldı. Halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 25.12.2023 tarihinde halkın katılım toplantısı düzenlenecek. Çevre örgütlerinin ve vatandaşların halkın katılım toplantısında […]

10 Aralık 2023 - 12:20