DOLAR 31,2290 % 0.07
EURO 33,8765 % -0.06
GRAM ALTIN 2.053,22 % 0,62
ÇEYREK A. 3.357,01 % 0,62
BITCOIN 1.929.902 0.834
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Öğrencilere uyum eğitimi

Son Güncelleme :

10 Ekim 2023 - 12:19

Öğrencilere uyum eğitimi

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulundan yabancı dil hazırlık eğitimi görecek olan öğrencilere yönelik olarak planlanan oryantasyon eğitimleri tamamlandı.

Rektörlük Konferans Salonunda düzenlenen ve sunuculuğunu Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Gizem Aydınlıoğlu’nun yaptığı programda, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Harun Göçerler’in bilgilendirme ve oryantasyon sunumunun devamında eğitimler, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Çorlu Mühendislik Fakültesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim üyelerinin öğrencilere hitaben yapmış oldukları bilgilendirme ve tanıtım sunumları şeklinde gerçekleşti.

Öğlenden sonraki programda ise zorunlu yabancı dil hazırlık eğitimi alacak öğrenciler için Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda bölüm öğretim üyelerinin katıldığı ayrı bir program gerçekleşirken, isteğe bağlı yabancı dil hazırlık eğitimi görecek olan öğrenciler için de yabancı dil seviye belirleme sınavı yapıldı.

Eğitimlerde Yabancı Diller Yüksekokulu ile öğrenciler arasında kesintisiz ve sağlıklı bir iletişim ortamı kurabilmek için yapılan çalışmalar da öğrencilere tanıtıldı. Haber Merkezi

 

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.