DOLAR 32,2220 % 0.12
EURO 35,0410 % 0.07
GRAM ALTIN 2.501,56 % -0,35
ÇEYREK A. 4.090,05 % -0,35
BITCOIN 70.968,40 5.741
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Projeler için çalışmalara başladılar

Trakya Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu yöneticileri Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’nın Belediye Başkanı Hüseyin Uzunları ziyaret etti.

Trakya RUBAFED Genel Başkanı Nihat Efe ile yönetim kurulu üyeleri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’la, belediyedeki makamında bir araya geldi.

Nihat Efe, ziyaret sırasında, yönetim kurulundaki arkadaşlarını tanıtıp, Trakya RUBAFED’in kuruluş amacı ve hedeflerini anlattı. Federasyon olarak çalışma ve hizmet alanlarının geniş bir yelpazeyi kapsadığını söyleyen Nihat Efe, gerçekleştirmek istedikleri projelerin yer aldığı dosyayı Başkan Uzunlar’a sundu.

Trakya RUBAFED yöneticilerini konuk eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar da, ziyaret için teşekkür edip, sosyal projelerin gerçekleştirilmesinde işbirliği içinde olacaklarını söyledi.

Ziyaret sırasında Trakya RUBAFED Başkan Efe, Başkan Uzunlar’a günün anısına hediye takdim etti. Haber Merkezi

Trakya Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu yöneticileri Tekirdağ’ın merkez ilçesi Süleymanpaşa’nın Belediye Başkanı Hüseyin Uzunları ziyaret etti. Trakya RUBAFED Genel Başkanı Nihat Efe ile yönetim kurulu üyeleri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar’la, belediyedeki makamında bir araya geldi. Nihat Efe, ziyaret sırasında, yönetim kurulundaki arkadaşlarını tanıtıp, Trakya RUBAFED’in kuruluş amacı ve hedeflerini anlattı. Federasyon olarak çalışma ve […]

15 Ekim 2023 - 14:40