DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % 2,80
BITCOIN 66.150,32 0.04
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Tarım Kredi’de indirim hüsranı

VATANDAŞ İLGİ GÖSTERMEDİ

Tarım Kredi Kooperatif marketlerinin bazı ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim yapacağını duyurması üzerine Süleymanpaşa ilçesinde markete giden vatandaşlar, hüsranla karşılaştı.

 

Yine umdukları indirimi bulamayan vatandaşlar evlerine fileleri boş dönmek durumunda kaldı.

Geçtiğimiz gün indirim ilanlarında; “Peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kâğıt peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim yapılacaktır” bilgisi verildi.

 

Vatandaşlar, geçen sene olduğu gibi bu yıl da umdukları indirimi bulamadı. Alacakları ürünlerde indirim göremeyen birçok vatandaş elleri ve fileleri boş evlerine dönmek durumunda kaldı.

Tarım Kredi Kooperatifi mağazalarına gelen vatandaşlar fiyatları yine uygun bulmadı. Umdukları indirimi bulamadığını belirten vatandaşlar yapılan indirim reklamlarının kandırıcı olduğunu söylediler.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

 

VATANDAŞ İLGİ GÖSTERMEDİ Tarım Kredi Kooperatif marketlerinin bazı ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim yapacağını duyurması üzerine Süleymanpaşa ilçesinde markete giden vatandaşlar, hüsranla karşılaştı.   Yine umdukları indirimi bulamayan vatandaşlar evlerine fileleri boş dönmek durumunda kaldı. Geçtiğimiz gün indirim ilanlarında; “Peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kâğıt peçete ve […]

17 Ekim 2023 - 12:22