DOLAR 31,1478 % 0.14
EURO 33,8440 % 0.09
GRAM ALTIN 2.039,42 % 0,36
ÇEYREK A. 3.334,44 % 0,36
BITCOIN 1.785.031 11.009
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 11°

Yüksel; “Bahane değil, İş üretmeye geliyoruz!”

Son Güncelleme :

04 Şubat 2024 - 12:32

Yüksel; “Bahane değil, İş üretmeye geliyoruz!”

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Çorlu’da Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımıyla gerçekleştirilen ilçe adayları tanıtım toplantısında, “Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik” vizyonu altında, kent için büyük projeler ve vaatlerde bulundu.

Yüksel konuşmasında, Tekirdağ’ın her köşesine dokunacak projelerle değişim, gelişim ve dönüşüm vaat etti; depreme hazırlıklı şehircilikten, tramvay ve metro projelerine, deniz ulaşımından, çevre dostu sanayilere kadar geniş bir yelpazede taahhütlerde bulundu.

Toplantıda ayrıca, çiftçilere yönelik nakit mazot desteği, kaliteli yem ve kaba yem desteği gibi önemli adımların atılacağı belirtildi. Yüksel, “Efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geliyoruz. Bahane değil, iş üretmeye; bakarız değil, yaparız düsturuyla geliyoruz,” diyerek hizmet odaklı bir yönetim anlayışının altını çizdi.

 

 

Yüksel, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “11 İlçemizde, 373 mahallemizde, Gönül Belediyeciliği’mizin gerçek mimarı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleri ile Türkiye’nin Yeni Yüzyılına yakışacak,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere hedef gösterdiği, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkartacak, birilerinin hayal dahi edemeyeceği büyük projeler ve dev yatırımlarla karşınıza çıkıyoruz.  Efendi olmaya değil; sizlere hizmetkar olmaya geliyoruz! Bakarız değil; Yaparız düsturuyla geliyoruz! Depremi konuşmaya değil; şehrimizi kentsel dönüşümle depreme hazırlamaya geliyoruz! Kapalı otobüs duraklarını konuşmak için değil; tramvay ve metro projelerini hayata geçirmek için geliyoruz! İki denize kıyısı olmasına rağmen, denizlerinden faydalanamayan şehrimize; deniz ulaşımıyla ve yat limanlarıyla mavi gözlü Tekirdağ’ımıza değer katmaya geliyoruz. Suları kokan, çamur akan ve hatta hiç akmayan musluklardan;  tertemiz, içilebilir, berrak sular akıtmaya geliyoruz! Yüksek su faturalarını; yarı yarıya düşürmeye geliyoruz! Sanayisi, insana ve doğaya zarar veren bir şehir değil; emekçisi ve sanayicileriyle birlikte kalkınan, çevre dostu sanayilere sahip bir şehir için geliyoruz! Anneleri çalışan yavrularımıza; kreşlerimizde kucak açmaya geliyoruz!

  • Çocuklarımızın ve özellikle gençlerimizin gelecek kaygısı gütmeden, yaşlarına uygun, tüm sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere ücretsiz bir şekilde erişebilecekleri gençlik merkezleri; aynı zamanda eğitim hayatlarına katkı sağlayacak etüt merkezleri ve bilgi evleri ile geliyoruz. Liseli gençlerimizin üniversiteye en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacak eğitim destekleri ile geliyoruz!

ÇİFTÇİLERİMİZE NAKİT MAZOT DESTEĞİ VERMEK İÇİN GELİYORUZ!

Besi ve süt hayvancılığı yapan çiftçilerimize piyasadan çok daha ucuza, kaliteli yem ve yalnızca maliyetine alabilecekleri kaba yem desteği vermek için geliyoruz!”

Yüksel’in, “Martın Sonu değil, Nisanın sabahı güzel olacak!” sözleriyle bitirdiği konuşması, Tekirdağ’da yeni bir dönemin müjdecisi olarak değerlendirildi. Çorlu’daki tanıtım toplantısı, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin ortak vizyonuyla Tekirdağ’ı muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefini bir kez daha vurguladı. 11 ilçe belediye başkan adayının tanıtıldığı etkinlikte, Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde gerçekleştirilecek projeler sayesinde, kentin çehresinin değiştirileceği hedefi vurgulandı.

Yüksel’in liderliğinde, Tekirdağ’daki değişim, gelişim ve dönüşüm umudu, halkın coşku ve heyecanını arttırıyor.Haber Merkezi

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.