WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Albayrak’tan başarılı sporcuya ödül

Albayrak’tan başarılı sporcuya ödül
Bu haber 20 Ekim 2021 - 14:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda  3. olan ve Malkara’lı Taekwondo sporcusu Sahra Nur Özdemir’e 10.000 TL’lik hediye çeki takdim etti.

Albayrak, Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa 3.’sü olarak Tekirdağ’ın gururu olan Milli Taekwondocu Sahra Nur Özdemir’e Büyükşehir Belediye Meclisi’nin aldığı kararla ödülü verdi.

Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa 3.’sü olan Milli Taekwondocu Sahra Nur Özdemir’e Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ödülünü takdim etti. Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “İlimizi ulusal ve uluslararası yarışmalarda başarıyla temsil eden bir sporcunun şehrimizde yetişmesi gurur verici… Estonya’da düzenlenen Yıldızlar Avrupa Şampiyonasında Avrupa 3.sü olan şehrimizin evladı, Milli Taekwondocumuz Sahra Nur Özdemir’e Büyükşehir Belediye Meclisimizin aldığı kararla ödülünü takdim ettik. Bizleri gururlandıran sevgili kızımız Sahra Nur’u tebrik ediyor, şehrimizi en güzel şekilde temsil etmeye devam edeceğine olan inancımla, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kaydetti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER