WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Başkan Yüksel yeni yaşına girdi

Başkan Yüksel yeni yaşına girdi
Bu haber 28 Temmuz 2021 - 15:25 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 44 yaşına girdi. Tekirdağ’ın ileri gelenleri ve birçok vatandaş, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in doğum gününü kutladı.

 CÜNEYT YÜKSEL KİMDİR?

Tekirdağ’ın merkez Süleymanpaşa ilçesine bağlı Çanakçı köyü nüfusuna kayıtlı olan Cüneyt Yüksel, 1977 doğumlu. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin sahibi olan Yüksel, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İşletme mezunu. Aktif siyasi hayatına Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) başlayan Cüneyt Yüksel, AK Parti’de okul sorumluluğu, ilçe başkan yardımcılığı, il başkan yardımcılığı, ilçe başkanlığı ve belediye başkan aday adaylığı sürecine kadar da AK Parti’de Tekirdağ İl Başkanlığı görevinde bulundu. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, Süleymanpaşalı vatandaşlarımızın teveccühüyle Belediye Başkanı seçildi.

Yaşamı boyunca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan Yüksel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve İnşaat Komitesi Başkanı olarak görev yapmış, halen Tekirdağ MÜSİAD üyesi olarak çalışmalarını sürdürmekte. Yüksel, evli ve 3 çocuk babası. Habertrak Gazetesi ailesi olarak Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in yeni yaşını kutlarız.

Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER