DOLAR 16,8853 % -2.7
EURO 17,8334 % -2.47
GRAM ALTIN 992,10 % -2,33
ÇEYREK A. 1.622,09 % -2,33
BITCOIN 21.407,80 1.16
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Beraber kitap okuyup oyunlar oynadılar

Son Güncelleme :

23 Haziran 2022 - 13:04

Beraber kitap okuyup oyunlar oynadılar

Kapaklı Belediyesi tarafından Babalar Günü dolayısıyla Baba-Bebek Buluşması etkinliği düzenlendi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Bebek Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinlikte babalar çocuklarına kitap okuyup, onlarla oyunlar oynadı. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de etkinliğe katılarak babalar ve çocuklarının keyifli vakitlerine eşlik etti.

Kadınlara, çocuklara ve aile kurumuna yönelik eğitici ve destekleyici eğitim ve etkinliklerine devam eden Kapaklı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Babalar Günü dolayısıyla Baba-Bebek Buluşması etkinliği düzenlendi. 13-17 Haziran tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan Bebek Kütüphanesi’nde düzenlenen etkinliğe katılım yoğun oldu. Etkinlik kapsamında babalar ve çocukları 50 dakika boyunca beraber kitap okudu, eğitici oyunlar oynadı ve babalar gününe özel hazırlanan etkinliği tamamladı.

Etkinliğe katılarak babalar ve çocuklarının bu keyifli vakitlerine eşlik eden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “ ‘Bebekler kütüphanede emekler’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz bebek bölümümüzde yavrularımız ebeveynleriyle beraber hoşça vakit geçirmeye, erken yaşta kitap ve eğitici oyunlarla tanışmaya devam ediyor. Babalar Günü dolayısıyla düzenlediğimiz etkinlikte de babalar ve çocukları beraber etkinlikler yaptı, çok güzel vakit geçirdiler. Katılımlarından dolayı duyarlı babalara teşekkür ediyor, çocuklarıyla ve aileleriyle mutlu bir yaşam diliyorum. Bu vesileyle tüm babalarımızın babalar gününü de kutluyorum.” dedi. Haber Merkezi