WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Burs yardımı başvuruları başlıyor

Burs yardımı başvuruları başlıyor
Bu haber 18 Ekim 2021 - 11:08 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Aileleri Çorlu’da ikamet eden ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine verilecek “Yükseköğrenim Burs Yardımı” için başvurular 18 Ekim 2021 Pazartesi günü başlıyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Atatürk Evi’mizden elde edeceğimiz gelir ve Çorlu Belediyesi tarafından verilecek katkı ile aileleri Çorlu’muzda ikamet eden ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerimize yönelik verilecek Kredi ve Yurtlar Kurumu ile yapılan protokol çerçevesinde Belediyemizce 2021/2022 eğitim ve öğretim yılında verilecek “Yükseköğrenim Burs Yardımı” için başvurular 18 Ekim 2021 Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

Başvurular 1 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 17.00’da sona erecek. Başvurular Çorlu Belediyesi ana hizmet binası (Reşadiye Mahallesi Salih Omurtak Caddesi No: 139) girişinde yer alan Kariyer Merkezi’nden öğrenci ya da öğrencinin velisi tarafından mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir. ” dedi.

Yükseköğrenim burs yardımı hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 444 99 59 numaralı telefon hattımızdan Çorlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvurabilecekler. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER