WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

BUZ PATENİ PİSTİ KULLANIMA AÇILIYOR

BUZ PATENİ PİSTİ KULLANIMA AÇILIYOR
Bu haber 06 Nisan 2021 - 11:44 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir’i makamında ağırlayan Tekirdağ Gençlik ve Spor il Müdürü Ahmet Üzgün, temsili artistik buz pateni figürünün yer aldığı plaketi takdim ederek buz sporlarının gerçekleşeceği bir spor tesisinin Tekirdağ gençliğine hizmet edecek olmasından memnuniyet ve şükranlarını dile getirdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yatırım programına alınarak Tekirdağ’da yapımı tamamlanan buz pateni pisti önümüzdeki günlerde Süleymanpaşalılar’ın hizmetine sunulacak.

   

Hizmete sunulacak olan buz pateni pistinin bölgede tek olması ve Tekirdağ’ın Balkanlara açılan kapısının bulunması Ulusal ve Uluslararası müsabakaların gerçekleşeceği sinyalini şimdiden vermekte.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Tekirdağ’a gelen Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir’i karşılayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ile değerlendirmelerde bulundular. Ziyarette, buz sporlarının gerçekleşeceği bir spor tesisinin Tekirdağlı vatandaşlara hizmet edecek olmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdiler. Haber Merkezi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER