WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Cadde ve sokaklara bakım onarım

Cadde ve sokaklara bakım onarım
Bu haber 07 Nisan 2021 - 10:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler bozulan ve deforme olan parke taşları tamir ederek düzgün hale getiriyor.

Çevreye duyarlı ve kent estetiğine önem veren bir anlayışla çalışmalarını yürüten Ergene Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde başlattıkları parke taşı bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Zorlu kış şartları nedeniyle bozulan parke yolları tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunan ekipler, ihtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında, yerinden oynayan parke taşların zemin iyileştirilmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yenileriyle değiştiren ekipler, vatandaşların ulaşımını rahatlatmak ve yaşamını kolaylaştırmak amacıyla yapılan yol, kaldırım yapım ve tadilatların ihtiyaç duyulan diğer mahallelerde de yapılacağı bilgisi verildi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamasında, “İlçemizde kilit parke taşı ile kaplanmış sokakların bozulan ve deforme olan kısımları tamir edilerek düzgün bir hale getirildi. Bu çalışmalar içerisinde Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Kırkgöz mahallesinde kilit parke taşı bakım ve onarım çalışmaları sürüyor. Kırkgöz mahallesinde olumsuz kış şartları nedeniyle bozulan kilit parke yollar zemin iyileştirilmesi yapılarak yerlerine monte edilip vatandaşların hizmetine sunuluyor” dedi. Haber Merkezi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER