WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

CHP heyeti Trakya’da

CHP heyeti Trakya’da
Bu haber 14 Ocak 2022 - 11:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki heyeti, Süloğlu’nda yüzlerce partili karşıladı.

Parti çalışmaları kapsamında gerçekleşen ziyarette CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ile birlikte Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’de yer aldılar. İlk olarak ilçe binasında partililerin kalabalık bir şekilde karşıladığı milletvekilleri, daha sonra belediye binasında başkan Mehmet Ormankıran’ı ve meclis üyelerini ziyaret etti.

Süloğlu’nda bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Torun;” değerli Süloğlulular böyle soğuk bir günde sizlerin sevgisi, gözlerindeki heyecanla ısındık ve mutluluk duyduk. Partimizin iktidara yürüdüğü bu yolda böyle kalabalık ve yoğun ilgi gösterip katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran;” ilçemizde yaklaşık 4 yıl önce Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlamış ve çok büyük heyecan duymuştuk. Bugünde aynı duyguları yaşıyoruz. Partimizin üst düzey yöneticilerini güzel ilçemizde misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam ediyor. Hep birlikte, birlik ve beraberlik içerisinde ayrım yapmaksızın hizmetlerimiz devam edecek. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun başta olmak üzere milletvekillerimize ziyaretleri için teşekkür ederim. Bugün burada bu salonu dolduran yüzlerce hemşerilerime, partililerimize ve Süloğlu’muza gönül verenlere ayrıca teşekkür ediyorum ”dedi.

Süloğlu’nda gerçekleşen ziyaret programında ayrıca CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Başkanı Fevzi Pekcan, Kırcasalih Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Lalapaşa İlçe Başkanı Ahmet Taşdelen de katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a İlçe Başkanı Lütfü Serbest ve Kadın Kolları Atatürk Portresi ve Çiçek takdim ederek, Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran da belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Program Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ın misafirlerine Süloğlu Üretici Kadınlar Kooperatifinin yöresel ürünlerden oluşan hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Haber Merkezi

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER