WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Edirne’de Aleyna Tilki rüzgarı

Bu biyografi 31 Ağustos 2017 - 11:22 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Edirne’de Aleyna Tilki rüzgarı

Edirne Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Edirne’de sahne alan ünlü sanatçı Aleyna Tilki, hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Konserin düzenlendiği salonu tıklım tıklım dolduran hayranları, Tilki’nin şarkılarına eşlik ederek eğlendi.

  1. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nde sağanak yağış nedeniyle ertelenen Aleyna Tilki konseri, Mimar Sinan Spor Salon’unda düzenlendi. Daha önce Saraçlar Caddesi’nde düzenlenmesi planlanan konser, yağış nedeniyle Mimar Sinan Spor Salonu’na alındı. Edirnelilerin heyecanla beklediği konser, Aleyna Tilki’nin ‘Cevapsız çınlama’ şarkısıyla başladı.

Kendi şarkılarının dışında türkü ve rock tarzında da şarkılar söyleyen Aleyna Tilki,  ‘sen olsan bari’ isimli şarkısıyla kendisinin bile beklemediği bir başarı elde ettiğini söyledi. Klibinin 135 milyon kez izlendiğini ifade eden Aleyna Tilki, hayranlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Aleyna Tilki’ye, Edirne Belediye Meclis Üyesi Semih Çınar, çiçek takdim etti. Aleyna Tilki, kendisini hayranları ile buluşturan Edirne Belediyesi’ne ve Edirnelilere teşekkür etti. Habertrak/Ruhan Yalçın

 

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER