WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

Eğitim İş’te bayrak değişimi

Eğitim İş’te bayrak değişimi
Bu haber 23 Ekim 2020 - 11:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz gün 6. Olağan Genel Kurulu yapılan Eğitim İş Tekirdağ Şubesi’nde seçilen yönetimdeki en yaşlı üye Mertkan Dursun başkanlığında toplanılarak görev dağılımı yapıldı.

Seçilen yönetimde görev dağılımı oy birliği ile; Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Barış Özer, Şube Sekreteri Merkan Dursun, Şube Mali İşler Sekreteri Ulaş Öncü, Şube Örgütlenme Sekreteri Mücahit Yavuz, Şube Özlük Hukuk Sekreteri Umut Arslan, Şube Eğitim Sekreteri Mehmet Nar, Şube Basın Yayın ve TİS Sekreteri Aylin Koçak olarak belirlendi.

(Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Barış Özer)

“EKİP OLARAK VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM”

Eğitim İş bayrağını daha yukarılara taşımayı amaçladığını dile getiren Eğitim İş Tekirdağ Şube Başkanı Barış Özer; “Eğitim İş Tekirdağ Şubesi 6.Olağan Genel kurulunda beni yönetim kurulu üyeliğine seçen eğitim İş delegesine ve ilk toplantıda oy birliğiyle başkan olarak seçen 6 yönetim kurulu arkadaşıma teşekkür ediyorum. Eğitim İş Tekirdağ şube başkanı olarak teslim aldığım bayrağı daha yukarılara taşımak için ekip olarak var gücümle çalışacağım. Arkamızda Eğitim İş ilkeleri ve emeğin örgütlü gücünün olduğunun bilincinde Demokratik, Laik, ulusal, Parasız ve bilimsel eğitim mücadelesinden; Cumhuriyetin temel değerlerini korumaktan, Eğitim ve bilim iş görenlerinin sesi olmaktan vazgeçmeyeceğiz.” diye konuştu. Habertrak/Serhat Yeşilipek

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER