DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % 2,80
BITCOIN 66.150,32 0.04
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

Cenk Boduç finale koşuyor

Son Güncelleme :

26 Aralık 2023 - 11:47

Cenk Boduç finale koşuyor

EMİN ADIMLARLA ADAYLIĞA İLERLİYOR

CHP’de Süleymanpaşa belediye başkan aday adayları arasında Cenk Boduç ismi ön plana çıkıyor. CHP’nin Süleymanpaşa eski ilçe başkanlarından olan genç siyasetçi adaylık yarışında emin adımlarla ilerliyor. Çıktığı programlarda ve halk arasında bütünleyici ve birleştirici söylemleri ile kamuoyunun büyük takdirini kazanıyor.

 

“SEÇMENİN BEKLENTİLERİNE GÖRE YOL HARİTAMIZI HAZIRLADIK”

Toplumun değerlerine ve seçmenin beklentilerini göz önünde bulunduran bir yol haritası hazırladıklarını söyleyen Cenk Boduç; “Süleymanpaşa için geçmişten ders çıkardık. Neleri doğru, neleri yanlış yaptığımız konusunda analizler yaptık. Bunu arkadaşlarımızla birlikte değerlendirdik. Örgütümüzün de bu bilinçte olduğunu görüyoruz. Örgütümüzde çok tecrübeli siyasetçiler var. Dolayısıyla ortak akılla, istişareyle, samimiyetle, toplumun değerlerini ve seçmenin beklentilerini göz önünde alarak bütünleyici bir anlayışla meseleye yaklaşırsak ben Cumhuriyet Halk Partisi’nin 2024 Mart ayında yapılacak seçimlerde Süleymanpaşa’da kazanacağımıza inanıyorum. Adaylaşırsak bütün bu pozitif unsurları bir araya getirecek yol haritamız hazır. Birlik ve beraberlik içerisinde diğer aday adayı arkadaşlarımızla beraber, örgütümüzdeki tüm arkadaşlarımızla beraber  Süleymanpaşa seçimlerini kazanacağız. Ortak amaç Süleymanpaşa’yı kazanmak. Biz 9 aday adayı arkadaş bu birlikteliği kamuoyunun önünde rahatlıkla gösterecek anlayıştayız.” diye konuştu.

“GENEL MERKEZİMİZE GÜVENİMİZ TAM”

Genel merkezin belirleyeceği aday belirleme yönteminin şeffaf ve adil olacağına inancının tam olduğunu ifade eden Cenk Boduç; “Aday belirleme süreci konusunda her zaman savunduğumuz ön seçim. Ön seçim yönetmelikte belirlendiği şekilde hakim denetiminde olmalı. Şeffaf bir ortamda yapılmalı. Biliyorsunuz süreç çok hızlı ilerliyor. Genel merkezimiz birkaç farklı yöntem kullanacağını kamuoyuna ilan etti. Genel merkezimizin kararını heyecanla bekliyoruz. Kesinlikle objektif ve doğru bir karar vereceklerine inancım tam. Genel merkezimizin belirleyeceği yol haritasına saygı duyacağız. Genel merkezimizin belirlediği adaya saygı duyacağız. Seçimizi kazanmak için de var gücümüzle çalışacağız.” diyerek sözlerini tamamladı. Habertrak/Serhat Yeşilipek