WEB TV

HaberTrak – Tekirdağ Haber – Tekirdağ Son Dakika

EN KAHRAMAN(!) MİLLETVEKİLİ

EN KAHRAMAN(!) MİLLETVEKİLİ
Bu haber 21 Eylül 2021 - 12:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ergene ilçesinde kurulması planlanan Plastik Sanayiciler Organize Sanayi Bölgesi’nin Çevre Bakanlığı’nın ÇED olumlu kararına karşılık Tekirdağ’daki bazı sivil toplum kuruluşları, bu karara itiraz etmek amacıyla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün önünde basın açıklaması yaptı.

Bu açıklamaya; TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Tekirdağ Şube Başkanı Cemal Polat, Tekirdağ Baro Başkanı Sedat Tekneci, Tabipler Odası Başkanı Gamze Varol, Marmaraereğlisi Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Atilla Olgaç, Eğitim Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamil Sarı, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Muzaffer Doğan, Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Fahrettin Özzade, 29 Ekim Kadınları Derneği Başkanı Seval Eşer, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte bu derneklerin üyeleri katıldı.

Burada yapılan konuşmalar sırasında CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun’un maskesiz duruşu, hem kendisini hem de basın toplantısını gerçekleştirenleri tehlikeye soktu. Örnek olması gereken milletvekilinin bu tavrının nedeni merak konusu oldu.

Fotoğrafını ve kamera görüntülerini çektiğimiz Aygun’un bunu görmesi sonucu maskesini taktığı görüldü. Uyarı niteliğinde fotoğraf çektiğimizi gören ve maskesini çıkarıp takan Aygun’un tekrar maskesini çıkararak objektiflere poz vermesi, sessiz bir tepkiye neden oldu.

Kendisinin daha önce koronavirüse yakalanması ancak böyle yine de maskesiz dolaşması bize, “En kahraman(!) milletvekili” dememize neden oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER