DOLAR 32,7878 % 1.53
EURO 35,1602 % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % 2,80
BITCOIN 66.187,92 -1.183
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

 “ALBAYRAK’IN AÇIKLAMASI TALİHSİZ”

“O HİZMETLERİ GÖREMİYORUZ”

ALİ GÜMÜŞ’TEN ALBAYRAK’A…

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yeniden 12-0 için yollara düştük açıklamasını talihsiz bulduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın olmayan hizmetlerinin reklamını yapmaya çalıştığını ifade eden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş; “Tekirdağ büyükşehir belediye başkanımızın genel başkanının yanında “tekrar 12-0 için yollara düştük” açıklaması talihsizdir. Basında, billboardlarda bugün hizmetlerini izah etmeye çalışıyor. Ama biz o hizmetleri göremiyoruz. CHP’nin yönettiği bu belediyenin Tekirdağ’a bir şey katamadığını gördük.” diye konuştu.

“GRUP BAŞKANVEKİLİMİZ CEVABINI VERDİĞİNDE ALINDI”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı eleştiren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş; “Büyükşehir Belediye Başkanımız Tekirdağ halkının 11 ilçede görmediği hizmetleri bugünlerde izaha kalktı. Genel başkanının yanında “12-0 yapmak için” diye bir tahlisiz açıklaması var. Siyasi nezaketten birazcıkta uzak. 2014 seçimlerinde kıl payı kaybettiğimiz yerlere atıf yapıyor. Bizi hafifseyerek bir beyanı vardı. Sonra grup başkanvekilimiz cevabını verdiğinde de alındı. Bizim şuan çok güçlü şekilde kazandığımız 3 belediyemiz ve sonradan bize geçen bir belediye varken, bunca da icraat varken böyle Büyükşehir Belediye Başkanımızın Genel Başkanını yanında “tekrar 12-0 için yollara düştük” açıklaması talihsizdir.” İfadelerini kullandı.

“BÜYÜKŞEHİRİ KAZANACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın hizmetleri izaha kalktığını dile getiren AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş; “Bugün basında, billboardlarda hizmetlerini izah etmeye çalışıyor Ama biz o hizmetleri göremiyoruz. Tekirdağ’da ilk belediye başkanı seçildiğindeki nüfusumuz 750 binlerdeydi. Bugün 1 milyon 200 bini buldu. Bizim siyaseti şahsileştirmek gibi bir problemimiz yok. Cumhuriyet Halk Partisi zihniyeti dediğimizde alınganlık gösteriyorlar. Biz burada atalete düşmüş bir çalışma anlayışından bahsediyoruz. CHP’nin yönettiği bu belediyenin Tekirdağ’a bir şey katamadığını gördük. Bizim şehrimizin genel yapısı, seçmeninin yaşam şekli ile problemi olmaksızın huzur ve refah içinde yaşarken buraya gerçekten güzel hizmetler getirecek AK belediyeciliğe ihtiyacı olduğunu büyükşehirde görüyoruz. Büyükşehiri bu sefer gerçekten kazanacağımıza inancımız tam.” diyerek sözlerini tamamladı. Habertrak/Serhat Yeşilipek

“O HİZMETLERİ GÖREMİYORUZ” ALİ GÜMÜŞ’TEN ALBAYRAK’A… AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yeniden 12-0 için yollara düştük açıklamasını talihsiz bulduğunu söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın olmayan hizmetlerinin reklamını yapmaya çalıştığını ifade eden AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş; “Tekirdağ büyükşehir belediye başkanımızın genel başkanının yanında “tekrar […]

16 Ekim 2023 - 12:14