DOLAR 32,5204 % 0.03
EURO 34,6603 % -0.13
GRAM ALTIN 2.435,16 % -2,58
ÇEYREK A. 3.981,49 % -2,58
BITCOIN 66.384,00 2.543
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 14°

“Araçlarımızı kendi imkanlarımızla onarıyoruz”

Son Güncelleme :

05 Temmuz 2018 - 10:40

Marmaraereğlisi Belediyesi kendi imkanlarıyla tüm araçlarının bakım ve onarımını yapıyor. Marmaraereğlisi Belediyesi kademe servisinde tüm araçların bakım ve onarımları yapılarak belediye bütçesine önemli katkı sağlanıyor.

KADEME SERVİSİNDE ARAÇLARIN BAKIM VE ONARIMLARI YAPILIYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesinde bulunan 130 aracın bakım ve onarımı belediye garajında bulunan kademe servisinde yapılıyor.

Araçların periyodik bakımlarından, arızalarına ve lastik değişimine kadar tüm işlemler kademe servisinde yapılabiliyor. Kısa sürede onarımları yapılan araçlar tekrar hizmete vermeye başlıyor. Böylece belediye kaynaklarından önemli bir tasarruf sağlanıyor. Eskiyen, işlevini yitiren, terkin edilerek hurdaya ayrılması gereken bazı araçlar ise ihtiyaca göre yenilenerek kullanılmaya devam ediyor.

Araçların bakım ve onarımının belediye imkanlarıyla yapıldığını aktaran Başkan Uyan; “Kademe servimizle araçlarımızın bakım ve onarımı yapılarak belediyemiz önemli bir ekonomik yükten kurtarılıyor. Hurdaya terkin edilmesi gereken araçlar kullanılır hale getirilerek ekonomiye de katkı sağlıyoruz. Hem de belediyemizin işleri aksamıyor. Daha fazla bölgeye ulaşmış oluyoruz. Aldığımız bütün araçlarımızın bakım, onarım ve tamiratlarını kademe servisimizde gerçekleştiriyoruz. Böylece işlerimizi daha çabuk yapıyoruz, hem de çalışmalarımızı aksatmadan yürütüyoruz.” diye konuştu. Habertrak/Aytaç Doğaner